تیم مکث دو جهت انجام خدمات سئو اعم از بررسی های اولیه، سئو مقدماتی، سئو میانی و سئو پیشرفته آماده پذیرش مشتریان گرامی می باشد.

تمامی خدمات سئو با تضمین مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت انجام شده و مشتریان گرامی می توانند با خیالی راحت خدمات بهینه سازی سایت خود را به متخصصان تیم ما واگذار کنند.

سئو سایت

مراحل سئو و بهینه سازی سایت به شرح زیر می باشد:

1) بررسی رایگان سئو سایت

متخصصان سئو تیم ما در مرحله اول به صورت کاملا رایگان به بررسی تمامی ابعاد و زوایای سئو سایت شما می پردازند، نکات مثبت و منفی و نقاط قوت و ضعف وب سایت شما را لیست می کنند.

2) ارائه نقاط ضعف و مشکلات سایت شما

پس از آن مشکلات و حفره های سایتتان در اختیار شما قرار گرفته و با مشاوره سئو می توانید متوجه مسیر و راهکار های مورد نیاز برای بهینه شدن سایت خود آشنا شوید

3) تعیین هزینه پروژه سئو و تشکیل پرونده

پس از انجام مشاوره رایگان سئو و تحلیل سایتتان، شما می توانید در صورت تمایل، انجام کار های بهینه سازی سایت خود را به متخصصان خبره سئو تیم مکث دو واگذار کنید.

پروژه سئو سایت

در این مرحله با توجه به نیاز های سایتتان و بودجه شما پکیج های سئو مختلفی در اختیار شما قرار می گیرد که با انتخاب هر کدام از آن ها و تشکیل پرونده برای سایت شما، ارائه خدمات سئو به شما شروع خواهد شد و تا انتهای مسیر در کنارتان خواهیم بود...

Premade Layouts

7 روز هفته از ساعت 9:00 صبح الی 20:00 شب پاسخگوی شما عزیزان هستیم.

ما در شبکه های اجتماعی

۰۲۶۳۳۵۳۴۳۱۵ - ۰۲۶۳۳۵۱۳۵۲۹
کرج - ۴۵ متری گلشهر - خیابان کوکب شرقی
[email protected]